Nieważne czy to korale, amfipriony czy kardynałkowate - w akwarystyce morskiej zakładanie i pielęgnacja własnego biotopu stoją na pierwszym miejscu. Aby akwarysta mógł się całkowicie skoncentrować na zwierzętach, roślinach i dekoracjach, od samego początku rozsądne jest zastosowanie kompletnie wyposażonego akwarium.

Obok filtra, pomp i oświetlenia nowy sera marin Biotop Cube 130 oferuje całkowite techniczne wyposażenie do biotopów morskich. Kompletne akwarium jest natychmiast gotowe do pracy, biologicznie aktywne, oraz posiada nowoczesny wygląd.

Intensywność światła, cyrkulacja i parametry wody, to tylko niektóre czynniki,  na które trzeba zwracać uwagę w przypadku akwarium biotopowego. W celu optymalnego założenia i pielęgnacji akwarium konieczne jest dlatego bogate wyposażenie techniczne: począwszy od pompy cyrkulacyjnej, poprzez grzałkę akwariową, aż do filtra wewnętrznego, odpieniacza, systemu UV i różnorodnych świetlówek. Praktyczne jest, jeśli przy kupnie akwarium dostępne są wszystkie techniczne elementy - tak jak jest to w przypadku nowego sera marin Biotop Cube 130.

130 litrowe akwarium morskie swój szczególnie dekoracyjny i nowoczesny wygląd zawdzięcza półokrągłej przedniej szybie z oszlifowanego i wypolerowanego szkła. Ponadto innowacyjna pokrywa akwarium jest nadzwyczaj praktyczna: Dzięki nowemu mechanizmowi przesuwania i zamykania, pokrywę można w łatwy sposób unieść do góry i popchnąć do tyłu - nie można jej całkowicie zdejmować ani opierać o ścianę. Z przodu znajduje się dodatkowe wieko na pokarm i środki pielęgnacyjne.

Informacje o produkcie: sera marin Biotop Cube 130

 

sera poradniki

Przejrzyj nasz szeroki wybór poradników. Od pierwszych kroków, przez prawidłowe żywienie, po tematy związane ze zdrowiem…

sera poradniki