Strona firmy sera w nowej odsłonie

www.sera.de

Firma sera opracowała nową stronę internetową www.sera.de. Teraz, wyszukiwanie informacji o produktach z zakresu akwarystyki, terrarystyki i stawów ogrodowych, jak i praktycznych wskazówek jest znacznie łatwiejsze. Ponadto, poradniki w wersji elektronicznej, a także laboratorium on-line zapewniają optymalne i łatwo dostępne wsparcie.

Udoskonalona strona sera sprawia, że wyszukiwanie produktów i informacji jest znacznie prostsze. Zdjęcie: sera

Centrum strony w nowej odsłonie stanowi "świat produktów sera", dzielący się na strefę wód słodkich, morskich, stawów ogrodowych i terrariów. Tutaj, miłośnicy zwierząt znajdą wszelkie informacje o pokarmach, uzdatnianiu wody, wysokiej jakości osprzęcie i środkach pielęgnacyjnych.

W dobie usług internetowych, zainteresowani mogą znaleźć tutaj podstawowe informacje dotyczące firmy sera, ponadto różnorodne prezentacje wideo oraz dział najczęściej zadawanych pytań - FAQ - dostarczający rozwiązań różnorodnych problemów związanych z hobby.

Oczywiście, udostępnione są również praktyczne poradniki sera, teraz w wersji e-papier; a laboratorium on-line oferuje akwarystom i miłośnikom stawów, prosty i szybki sposób wykonania analizy parametrów wody.


 

sera poradniki

Przejrzyj nasz szeroki wybór poradników. Od pierwszych kroków, przez prawidłowe żywienie, po tematy związane ze zdrowiem…

sera poradniki